19 Mart 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Kendimiz ve çevremiz hassas, rahatlık ve güvenliğe ihtiyaç duyacağımız bir gün geçirebiliriz.

Dikkatimizi ve duygularımızı, sevdiklerimize odaklayabilir, sevdiklerimizle kurduğumuz bağları güçlendirmek isteyebiliriz. Nostaljik ve ruhumuzu rahatlatan şeylerle de kendimizi şımartabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün Trinesi etkili oluyor. Duygularımız, hayal gücümüz ve yaratıcılığımızı rahat kullanabileceğimiz bu zaman diliminde daha önceden başarısız olduğumuz projelerimizin üzerinde çalışabiliriz. İlişki sorunlarımız varsa çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Maddi dünyanın sınırlarını aşmamıza yardımcı olacak yeni manevi ve felsefi disiplinleri keşfedebiliriz.

Ayrıca, bu enerjiyi Yazma, sanat ya da müzik yoluyla hayal gücümüze şekil kazandırarak değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Güneş Trinesi etkiliyor. İlişkilere samimiyet ve girişkenlik getiren bu geçişi, yeni başlangıçlar yapmak ve önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmek için değerlendirebiliriz.

İş veya ilişkilerde yaşadığımız zor yönlere ve problemlere ışık tutabilir çözüme kavuşturabiliriz. Aile bireylerimizden planlarımıza dair destekler de isteyebiliriz.

Sonrasında Ay saat 21.53-22.33 saatleri arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün neşeli ve coşkulu olacağımız enerjiler getiriyor. Yaratıcılığımızı, cömertliğimizi ve paylaşma arzumuzu uyandırabileceği gibi önemli başarılar yakalayabiliriz. Elde ettiğimiz bu başarılardan kendimizi her zamankinden daha çok memnun hissedeceğiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.