5 Mart 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Dikkatimizi hedeflerimize ve performanslarımıza çevireceğimiz enerjiler veriyor.

Başarmak istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz. Ciddi meselelerimiz, önemli görüşmelerimiz, yöneticilerimiz yada aile büyüklerimizin taleplerine yönelik yoğun uğraşlar içine girebiliriz.

İlişkilerimizde istikrarlı hareket etmeye çabalasak ta soğuk ve mesafeli tarafımızı saklamakta zorlanabiliriz.

Bahar havasına çarpılmamaya, cilt ve diş rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranmaya çalışmalı, eklem, kemik ve diz bölgelerimizi de yormamaya özen göstermeliyiz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor. Bu enerjiyi kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Gece saatlerinde Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Daha geniş bir anlayışa ve hoşgörüye sahip olacağız, Ailemizle birlikte olduğumuz bu saatlerde, eğer başa çıkamadığımız sorunlar ya da aile içi sıkıntılar varsa bu geçişten faydalanarak, karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde çözümler üretebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Kuzey ay düğümü-Şiron ile aynı noktada kavuşuyor. Bu enerji geçmişimizden ve deneyimlerimizden ders almaya teşvik ediliyoruz. Bu, korkularımızın üstesinden gelmenin, zayıf noktalarımızı kucaklamanın ve cesaretle büyüme ve ilerlemeye doğru ilerlemenin zamanıdır.

Açık, dürüst ve kırılganlık göstermeye istekli olarak yolumuza çıkan engellerin üstesinden gelebilir ve daha tatmin edici bir geleceğe doğru ilerleyebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.