4 Mart 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Güne pozitif, dışa dönük, düşüncelerimizi tekrar gözden geçirmeye ve daha geniş düşünmeye ikna edecek enerjiler verecek. Bireysel ve iş yaşamımızda hızlı ve tempolu olduğumuz kadar, olup bitenleri de geniş bir bakış açısıyla görme şansımız olduğu bir gündeyiz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor. Uyumlu dengeli ve paylaşımcı enerjiler getiriyor. Mali işlerimizi, alışverişlerimizi kolay bir şekilde halledebiliriz. Gerek özel gerek iş ilişkilerimizle ilgili önemli adımlar atabiliriz. Var olan sorunlarımızı, kırgınlıklarımızı çözüp uzlaşı sağlayabilir, iş birliklerine yönelmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Bu geçiş bizleri yaratıcılığa, hayal gücümüzü kullanmaya, duyarlılığımızı ve maneviyata teşvik edecek.

Ay saat 18.40 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor. Bugünlük yeni girişimlerimiz, yeni projelerimiz ve önemli kararlarımızı devreye sokmamalıyız.

Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz.

Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Uranüs atmışlığına etkili oluyor. Aktif ve yaratıcı olacağınız enerjiler getiriyor. Bu geçiş ile günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde değişeme uğrayabilir.  Projelerinizde size farklı bir bakış açısı sunan insanlarla yeni arkadaşlıklar veya ortaklıklar başlatabilirsiniz. İş planlarınızda size daha fazla esneklik sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. 

Teknoloji, bilim veya elektronik ile ilgili herhangi bir konularda yeni tekniklere, yeni ürünlere ilginiz artabilir.

Programınız çok hızlanabilir ve aniden iş ya da özel seyahat etme fırsatınız doğabilir.

Grup etkinliklerine veya insani hedeflere yönelik kuruluşlarlasın çalışmalarına da katılabilirsiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.