15 Şubat 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Güne istikrarlı, yumuşak ve çok affedici olacağımız enerjiler veriyor. Konu ve olaylara daha yavaş ve daha bilinçli bir yaklaşım tercih ediliriz. Gün boyunca finansal konulu işler, tarım emlak, arazi faaliyetlerimize ağırlık verebiliriz. Zevklerimiz ve memnuniyetimizin aratmasına neden olacak birtakım gelişmeler yaşayabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn atmışlığını etkinleştirdikten hemen sonra Ay-Jüpiter kavuşumu etkili oluyor. Aşırıya kaçma eğilimi veriyor. Çok duyarlı olabiliriz. Büyümek, gelişmek için de istekli olabiliriz ve fikirlerimiz harika olabilir, ancak arzularımız için henüz uygun kanalları bulamıyor olabiliriz.

Bizi daha fazla anlam, büyüme veya değişim aramaya yönlendiren bir hoşnutsuzluklar ortaya çıkabilir.

Aşırıya kaçmamaya, enerji seviyelerimizi doğru kullanmaya yapabileceğimizin üstünde hareket etmemeye dikkat etmeliyiz sevgili dostlar.

Çok hızlı hareket etmenin her zaman bizim çıkarlarımıza uygun olmadığını hatırlamamız iyi olur. Bu şekilde, çok yüksek beklentilerin getirdiği iniş çıkışlar olmadan iyimserliğin ve iyi niyetin tadını çıkarabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Merkür karesi etkili oluyor. Stres barındıran bu geçiş ile olayları büyütmemek, esnek olmak ve kelimeleri seçerek konuşmak önemli olacak.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş zihinlerimizi daha fazla aktif hale getiriyor. Fikirlerimizi hayata geçirme, öğrenme, öğretme veya tartışma arzusu duyacağız.Özellikle canlı, yaratıcı ve bilinçliyiz. Konuşmalarımız coşkuyla doludur ve ilgi alanlarımız ve keşiflerimiz konusunda tutkuluyuz. Sorunlara bütünsel yaklaşırız ve problem çözme becerimizi de kullanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.