24 Kasım 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Koç burcunda ilerliyor.Güne cesur, öncü ve hızlı olacağımız enerjiler veriyor

Günün ilk yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor.Zihinsel odaklı işlerimiz ve iletişimlerimizi rahat koşullarda ilerletebiliriz. E-posta göndermek veya gelen postalarımıza cevap vermek, fatura ödemelerimizi gerçekleştirmek, kamusal alanlarda evrak işlerimizin takipçiliğini sürdürebiliriz.

Eski dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan haberler veya mesajlar alabilir bağlantılar kurabiliriz.

Ayrıca, aklımızda soru işaretine neden olan herhangi bir konu varsa araştırma içine girebiliriz. Zira bu enerji aradığımız doğru cevaba ulaşmamamızı kolaylaştırabilir.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton karesi etkili oluyor.Zorlanmalar ve sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalabileceğimiz stresli bir geçiştir. Yıpranmış tutum ve koşulları ortadan kaldırmamız gereken kararlar vermek ve geleceğimiz için plan yapmak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay 20.40-23.29 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında balık burcunun evine giriş yapıyor.Ay boşlukta kaldığı zamanlarda, eksiklikler, hatalar ve eksik öğeler daha belirginleşir. En iyisi eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veyaspritüellik içeren çalışmalara yönelerek de değerlendirebiliriz.

Ay Boğa burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca rahatlık ve öngörülebilirlik arzusunda olurken, düşünceli ve kararlı hareket etme eğilimde olacağız.

Günlük çalışma ve uğraşlarımızda yavaş ve daha dikkatli davranma eğilimde olacağız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.