22 Kasım 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Güne Balık burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün kavuşumu etkili oluyor.Daha duygusal olarak hassas ve yaratıcı olabiliriz, ancak aynı zamanda daha kolay etkilenebilir ve kafamızın karışması da muhtemeldir. Dolayısıyla meşguliyetlerimizi dikkatlice ilerletmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay günün gezegen hareketinde ise Mars-Plüton atmışlığına katılıyor. Fiziksel enerjinizi yükseltecek bir geçiştir. Hedefe yönelik yaratıcılığınıza ve sorumluluklarınıza odaklandığınız takdirde gelişim imkânları ve değişim fırsatları elde edebilirsiniz. İkna edici taktikler geliştirebilir daha önce engellenmiş, bloke edilmiş başarınızı ya da ödülünüzü geri almak için harekete geçebilirsiniz. Prestij ve başarı getirecek çalışmalar içinde görevler üstlenebilirsiniz.

Finansal konularda hedefinize yoğunlaşarak yeni kaynaklar ve finansal projeler geliştirebilirsiniz.

Bu arada birikiminiz varsa, kimseyle paylaşmadan büyük bir gizlilik içinde düşüncenizde ki girişimleri yapabilir ya da yatırım planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlişkilerde fiziksel ve duygusal karşılıklı paylaşımlar ile yoğun ve derin bir romantizm artışı yaşayabilirsiniz.

Fiziksel sağlığınızı düşünerek vücudunuzu forma sokacak yeni bir eksersiz, spor ve rejimine başlamak içinde iyi bir fırsattır.

Ay 18.10- 20.20 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcuna giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca daha cesaretli daha odaklı ve aktif olacağımız enerjiler getiriyor. Ve bizi yeni bir başlangıç ​​yapmaya veya yeni bir mücadeleye girişmeye teşvik ediyor sevgili dostlar.

Güneş, Akrep burcundan ayrılıyor ve 22 Aralık'a kadar kalacağı Yay burcuna geçiyor. Bu dönem, insanlarda adalet duygusunu, zayıfları koruma isteğini güçlendirmeye, özgüveni artırmaya, dünya görüşü, inançlar, değerler, dini konulardaki sorunları gündeme getirecek sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.