17 Kasım 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Güne çalışkan, disiplinli ve sabırlı olacağımız enerjiler veriyor. Güçlü bir öz disiplin ve artan konsantrasyon ile sorumluluklarımızda verimli olmaya çalışacağız ve hayatımızın her yönünde denge ve uyum sağlama cabası içinde olacağız.

Aile ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerimizde hassasiyetler yaşayabiliriz. Onlarla köprüler kurmaya çalışarak ilişkilerimizdeki engellemeleri ortadan kaldırabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Bu saatlerde dayanıklılık veya kararlılık gerektiren herhangi bir şeyi tamamlamak için çaba gösterebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Neptün trinesi etkinleşiyor. Hayal gücümüzü ve iyileşme yeteneğimizi güçlendiren bir geçiştir.  Aynı zamanda, dürtülerimiz hedefe yöneliktir çünkü çoğu zaman olayların nasıl gelişeceğine dair bir fikir yürütebiliriz.

yeni bir girişiminde atılabilir, önemli bir projelerde yer alabilir veya mevcut işimize daha idealist etkinlikler dahil edebilir, İş yaşantımızı daha iyi hale getirmek için fırsatlar elde edebiliriz. Önemli sorunların üstesinden gelmek için de değerlendirebiliriz.  Manevi değerlerimizle uyumlu hayırsever girişimlerde veya projelerde yer alabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.