16 Kasım 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay 01.57-10.42 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapıyor.

Ay’ın boşlukta kalacağı saatlerde, yeni girişimler, önemli kararlar, toplantılar ve uzun vadeli kalıcılık adına yapılan planlarımızda ısrarcı olmamalı mümkünse günün ikinci yarısına ertelemeliyiz. Bu saatlerde eksikliklerimizi tamamlamak, hatalı, yanlış olanı düzeltmek ve rutin konularla uğraşmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay saat 11.42 de Oğlak burcuna yatışı ile mükemmeliyet peşinde koşacağımız enerjiler getiriyor. Önümüzdeki iki gün boyunca, işimiz, kariyerimiz, sorumluluklarımız ve aile büyüklerimizle ilgili konular daha fazla gündemimizde yer alabilir

Sigorta poliçeleri, vergi ödenmesi gibi kamusal yapının gerekli işlerini halletmek için harekete geçebiliriz.

İş başvurularında bulunmak, ciddiyet gerektiren görüşmeler, buluşmalar yapmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Niyetimizde varsa ev, emlak, araba gibi önemli satın almalar içinde yine bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sağlık açısından, kronik rahatsızlıklarda artış gözlemlenebilir, kemikler, eklemler, diş ve ciltle ilgili hassasiyetler artabilir.

Günün tek bağlantısı günün ikinci yarısı Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor. İş, kişisel ve ev yaşamımıza istikrar ve güvenlik getiriyor. Duygusal olgunluk ve öz disiplinli hareket ederek, bunu karmaşık veya ciddi sorunların üstesinden gelmek için değerlendirebiliriz.

Müsaitsek, geleneklere ve atalara saygı, huzurevine veya kabristan ziyaretlerinde bulunabiliriz. Veya Fotoğrafları bir albümde düzenleyerek ailemizle duygusal birliktelikler kurabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.