AKREP BURCUNDA YENİAY

13 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 12.28 de Ay Akrep burcundaki Güneş ile 12 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeni aylar, önümüzdeki altı aylık ay döngüsü boyunca geliştirmeyi umduğunuz niyetler yaratmak için başlama zamanıdır.

Akrep, size kim olduğunuzu hissettirmek ve hatırlatmak isteyen bir su elementi burcudur. Ve sadece gerçeğinizi yaşamakla kalmaz, aynı zamanda dönüşümün ateşine çekilmenize neden olabilir.

Terazi burcu yükselimindeki Yeniay, Horoskopta Ay-Güneş ve Mars ile kavuşumu nedeni ile mersiyen bir yeniay diyebiliriz. Ve bu gezegen dizilimi Uranüs ile karşıtlık açı oluştururken Neptün ile üçgen açı oluşturuyor.

Bu, son derece beklenmedik bir şekilde, planların dışında hareket eden yıkıcı bir yöndür. Durumlar kontrolden çıkabilir. Bu enerji çatışmaları, isyanları, protestoları, özgürlük mücadelesini doğurur. Doğal afetler ve askeri çatışmalar da mümkündür. Gökyüzünde ve elektrikte kaza riski, acil durumlar ve araçlardan kaynaklanan yaralanmalar da dahil olmak üzere yaralanma riski artar. Öfke ve saldırganlık patlamalarında gözle görünür artış söz konuşu olacaktır. Bu nedenle gergin olanlardan uzak durun ve potansiyel olarak tehlikeli yerlerden kaçının sevgili dostlar.

Diğer taraftan Neptün yaratıcı yollar aracılığıyla yaratıcılığımızı ve iyi bir ritim duygunuzu ifade etmeye motive olabiliriz. Sezgilerimiz ise sorunlarımızı çözmede yardımcı olacaktır sevgili dostlar.

Yeniay sadece duygularınızın derinliklerine dalmakla ilgili değil, aynı zamanda karşınıza çıkacak seçimlerle de ilgilidir sevgili dostlar.

Bu dönem, kronik rahatsızlıklar nüksedebilir. Ruhsal ve bedensel hassasiyetle birlikte, cinsel bölgelerde sorunlar, enfeksiyonlar idrar yolları, böbrek hastalıklarında artış gözlemlenebilir.

Akrep'teki Yeni Ay, Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçlarının temsilcileri üzerinde en büyük etkiye sahip olacak.

Yeniayın burçlara etkisi;

 KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Yeniay 8. evinizde (öngörülemeyen durumlar, planların hızlı değişimi, haberler ve başkalarının parası) Finans ile ilgili olası haberler ve hızlı kararlar vermenizi gerektiren beklenmedik durumlar oluşabilir. Vergi, sigorta ödemeleri gerçekleşebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay 7.evinizde (aşk, evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar, iş ilişkileri). Bu, önümüzdeki 2 hafta içinde ilişkilerinizin gelişimiyle ilgili çeşitli sorulara cevaplar bulacaksınız. Anlaşma veya sözleşme imzalayacağınız durumlar açığa çıkabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay 6.evinizde (iş, sağlık, hizmet, rejim, rutin, iş gezisi). Bir sürecin tamamlanması ve yenisinin başlaması söz konusu olabilir. İşinizle ilgili bir projeyi tamamlayabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Yaşam tarzında değişiklikler yapabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay 5. evinizde (çocuklar, aşk, yaratıcılık, işiniz ve eğlenceniz). Yaratıcı ilham ve yeni fikirlerinizi işinize göre geliştirebilirsiniz. Keyifli toplantılar, romantizm ve buluşmalar gerçekleşebilir. Herhangi bir durumda karar vermeniz gerekebilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, Yeniay Dolunay 4. Evinizde (aile, akrabalar, vatan, ev, emlak, duygusal istikrar, rahatlık).  İkamet değişikliği, taşınma. Kiralama ve onarım sorunlarınızı tamamlayabilirsiniz. Daha fazla güven ve istikrar sağlayabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay 3.evinizde (ulaşım, iletişim, yakın akrabalar ve eğitim). Faaliyetlerinizde ve hareketliliğinizde bir artış olabilir. Hayatınızı farklı seviyelerde değiştirebilecek temaslara, müzakerelere ve toplantılara odaklanabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay Dolunay 2. evinizde (finans, para, gelir kaynakları, değerler, öz saygı). Sorunlarınıza herhangi bir cevap bulabilirsiniz. Yeni gelir kaynağı, herhangi bir borcun son ödemesi ve mali durumunuzun netleştirilmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay1.evinizde (bu biziz, iç ve dış görünüşümüz, kişiliğimiz, benlik saygımız, imajımız) Yeni gerçekliğinizi yaratabilir, daha iyi bir geleceğin temelini atabilirsiniz. Herhangi bir şeyin tamamlanması ve görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay 12. Evinizde (tamamlama, sonuçlar, temizlik, hastaneler maneviyat ve engeller). Profesyonel veya kişisel olarak hedeflerinizi ve arzularınızı netleştirebilirsiniz. Geçmişten gelen birinin dönüşü bir şeyin tamamlanmasını sağlayabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay 11. evinizde (arkadaşlar, sosyal yaşam, bağlantılar, hayaller, gelecek). Çevrenizle, sevdiklerinizle ilgili her türlü durumu ileriye taşıyabilirsiniz. Sosyal medya, çevrimiçi iş reklamcılığı geliştirmek, gelecek için planlar yapabilirsiniz

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay 10. onuncu evinizde (iş, kariyer, itibar, hedef, statü). Herhangi bir projenin sonucunu ve yaşam durumunuzun değişimi söz konusu olabilir. Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirebilir veya gurur duyacağınız gelişmeler gerçekleşebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay 9. evinizde (genişleyen ufuklar, eğitim, hayatın anlamı, yurt dışı, kültür). Bir fikrinizi yeniden düşünmeye zorlayacak durumlar ortaya çıkacaktır. Hukuki konular ve eğitimle ilgili her şeyde daha net gelişmeler elde edebilirsiniz…funda..