9 Kasım 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Başak burcunda ilerleyen Ay 09.5411.08 de boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine geçiyor. Barışçıl, denge ve uyumlu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ikili ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda enerji ve zamanımızı daha fazla harcayacağız.

Sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Önümüzdeki bu iki buçuk günü alışverişe çıkmak, güzelleşmek bakım yaptırmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün tek temel açısı günün ikinci yarısı Ay-Venüs kavuşumu ile etkili oluyor. Herhangi bir sorunu çözmemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir kaynak ya da bir çözüm bulacağımız bu enerjiden faydalanabiliriz.

Mesela, pazarlık yapma konusunda iyi bir gözümüz var ancak sağduyu yerine duygusal tepkilere göre harcama yapma eğiliminde olabiliriz. Moda, kozmetik ve mücevher satın almak, saçımızı kestirmek veya başka türlü kendimizi şımartmak gibi tercihlerdebulunabilirizsevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Plüton atmışlığı etkinleşiyor. Zihinsel güç ve ikna yeteneği getiriyor.  Daha ciddi veya gizemli konular dikkatimizi çekecektir, bu nedenle bu çalışma ve araştırma için iyi bir zamandır. İnceleme ve konsantrasyon gerektiren işlerde daha verimli ilerlemeler kaydedebiliriz.

Zihnimizin araştırıcı ve delici doğası sırları ve entrikaları ortaya çıkarabilir. Astroloji veya psikoloji hakkında daha fazla şey öğrenmek ilgimizi çeker ve bunları normalden çok daha kolay anlayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.