24 Ekim 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Kova burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 11.33 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Rahatlamak, bir şeye yeniden odaklanmak ve sezgimizi harekete geçirmek için yaklaşık iki buçuk gün bizi bekliyor. Bu zaman içinde hoşgörülü ve yardımsever bir tutum benimseriz ve önümüze çıkan durumlardan kolayca etkileniriz. Bir durumdan geri adım atmak bize duygusal ve zihinsel tazelik getirerek perspektif kazanmamızı sağlayabilir.

Ay, Balık burcuna girişi ile Satürn ile kavuşup güneş ile trine görünüm oluşturuyor. İş ve ilişkilerde yaşadığımız zor yönlere ve problemlere ışık tutabilir çözüme kavuşturabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. İlişkilerde diplomasi ve iş birliğine ihtiyaç duyabiliriz sevgili dostlar. İş ve meşguliyetlerimize kolay odaklanmak veya en derin duygularımızla bağlantı kurmak kolay olabilir. Duygularımızı rasyonelleştirmeye veya gözlemlerimizi daha duygusal hale getire biliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Satürn trinesi etkinleşiyor. Birkaç gün boyunca sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Ciddi bir tutum ve disiplin duygusu ile hedeflerinize yoğunlaşmak için mükemmel bir zamandır. 

Kararlılık, sorumluluk ve farkındalığınızı, kullanarak şimdiye kadar cesaret edemediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz ya da gelecekle ilgili planlarınıza kararlı adım atabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda unvan, promosyon, terfi ve daha fazla tanınacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş tecrübelerinizden faydalanmak isteyen genç meslektaşlarınıza tavsiyeler ve desteklerde bulunabilirsiniz. Ya da siz çevrenizdeki otorite figürlerinden destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

İkili İlişkilerde ise ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak ya da gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz.

Özellikle çevrenizde kalp ya da sırt problemi olanların sağlık kontrolünden geçmelerine ön ayak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.