5 Ekim 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. İkizler burcunda ilerleyen Ay-Venüs, Mars ve Neptün gezegenleriyle kuracağı etkileşimlerinden hemen sonrasında saat 09.35 de boşluğa giriyor. Altı saate yakın bir süre boşlukta ilerliyor.

 Ay’ın boşluk etkisi, başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Zamanımız varsa sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz ya da dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar da yapabiliriz.

Ay saat 15.31de Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Duygusal, şefkatli ve duyarlı enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca evimiz, ailemizle ve işimizle ilgili yapmamız gereken işlerimizi ve sorumluluklarımıza öncelik verebiliriz. Günlük hayatımızda gelişen olaylara çok daha duyarlı olacağız. Dolayısıyla sorunlara şefkatli yaklaşarak çözüm üretebiliriz. Çevrelerimizde güçlerimizi birleştirmek ve elbirliği sağlamak, elimizden gelini yapmak için bilinçli bir kamuoyu oluşturmaya çalışabiliriz.

Ay İkizler burcunun evine girişi ile kısa bir süre Merkür karesini etkinleştiriyor. Dar görüşlülük veya karamsarlık nedeniyle anlaşmazlığa neden olabilir. Daha dikkatli diyaloglar kurmakta fayda var sevgili dostlar.

Hemen sonrasında akşama doğru Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Enerjimiz ve üretkenliğimizi tam olarak kullanamayabiliriz. Çalışma hayatımızda sert otoriter tutumlar, gururlu ve bencil davranışlara maruz kalabiliriz. Yada aile ilişkilerinde soğukluk, finansal kısıtlamalar ve isteklerin engellenmesi gibi müdahalelerle karşılaşabiliriz. Olaylara, alçakgönüllü ve sabırlı yaklaşmalı, enerjimizi sorumluluklarımıza vermeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.