28 Eylül 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor. Güne daha yumuşak, daha duygusal ve bizim dışımızdakilere daha fazla faydamızın dokunabileceğimiz enerjiler veriyor. Dünyasal hırs ve arzularımızı geri planda tutmaya çalışabiliriz.

Partnerimiz, sevdiklerimiz ve aile üyelerimizle derin bir düzeyde bağlantılar kurabiliriz.

Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak ya da iç sesimize kulak verip empati, dua. Meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Yaşamın tüm karmaşasını hayatlarımıza taşınabilir ve bizi zorluklara neden olabilir. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi başka bir zamana bırakmak faydalı olabilir sevgili dostlar.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Neptün kavuşuyor. Bu saatlerde aşırı duyarlı ve incinmeye meyilli olabilir dünyasal işlerimizden çekilmek isteyebiliriz. Manevi çalışmalara yönelebiliriz. Geçmişi geride bırakmak, kabullenerek ve affederek bilinçaltınızı lüzumsuz işgal eden negatif kayıtlarınızdan özgürleşmemiz içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ayrıca, normalden daha fazla enfeksiyonlara ve Fiziksel hastalıklara yatkın da olabiliriz. Dolayısıyla sindirim sorunlarına, alerji ve zehirlenmelere açık olacağımızdan alkol, ilaç ve kimyasal ürün kullanımlarında tedbirli davranmalıyız sevgili dostlar.

Sonrasında Ay günün son saatlerinde boşluğa girerek günü boşlukta geçiriyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.