8 Eylül 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. İkizler burcunda ilerleyen Ay 01.22- 08.00 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Hassas ve duyarlı olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki gün boyunca, aile, ev, çocuk, gelenekler ve milli meselelere yönelik konularda daha fazla enerji ve zaman harcayabiliriz. Mide ve sindirim sistemimiz hassaslaşabilir. Alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla yediklerimizin ve içtiklerimizin hijyenik ve güvenli olmasına özen göstermeliyiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Ciddi ve istikrarlı bir ruh halinde olacağız. Kişisel ve mesleki yaşamda dengeli ilerlemeler kaydedebiliriz. Hassas yada zor ilişki sorunlarını ele almak için ekstra sabır ve duygusal güç veren bu geçişten faydalanabiliriz. Ebeveynlerimiz veya üstlerimizden kişisel ya da mesleki destekler alabiliriz.

Günün son saatlerini Ay-Mars ile yapacağı kare açı ile kapatıyor. Gece gece keyfimizin kaçmasını istemiyorsak Yüzleşme veya çatışmadan uzak durmalıyız sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş- Rx Jüpiter Trinesi ile yaşam enerjimiz artacak, maddi ve manevi başarı fırsatları ile karşılaşabiliriz. Jüpiter Retrosunu yaşamakta olduğumuz şu günlerde geçmişte başlatmış olduğumuz ama sonuç alamadığımız bazı alanlarda dönüşler yaşayabiliriz. Hukuksal ve eğitim konularında var olan meselelerimizdeki çabalarımızın neticesini alabiliriz.

Basın, yayıncılık, pazarlama ve ticari işlerle uğraş verenler oldukça verim sağlayacakları bir hafta geçirebilirler.

Daha önceden alacaklı olduğumuz finansal dönüşlerle yüzümüz gülebilir.

Sağlığımız ve formumuzu korumak için artan iştahımızın da önüne geçmeli, aşırı yeme-içme ve alkol alımında ölçülü olmaya çalışmalıyız.

Ayrıca spor ve açık hava aktiveleri ile kendimizi çok daha iyi hissedebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.