4 Eylül 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Güne istikrarlı, yumuşak ve çok affedici olacağımız enerjiler veriyor. Konu ve olaylara daha yavaş ve daha bilinçli bir yaklaşım tercih ediliriz. Gün boyunca finansal konulu işler, tarım emlak, arazi faaliyetlerimize ağırlık verebiliriz. Zevklerimiz ve memnuniyetimizin aratmasına neden olacak birtakım gelişmeler yaşayabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş ile uyumlu bağlantı gerçekleştirdikten hemen sonra Venüs ile olumsuz bakış açısı oluşturuyor. İş ve meşguliyetler ve zorlu görevler için motive olmakta muhtemelen zorlanabiliriz. Çok daha iyi bir seçenek olarak arkadaşlık veya bize neşe getiren aktiviteler yoluyla zevk aramaya yöneliktir.

Sağlıklı bir ilişki biraz rahatsız edici anlar yaşayabiliriz. Bu, bizi partnerimizi memnun etmek için ekstra çaba sarf etmek ve uyumu sürdürmek için ödün vermek zorunda bırakabilir.

Zevk ararken, aşırıya kaçma eğilimine dikkat etmeliyiz. Kendini beğenmişlik, açgözlülük ve tembellik ve ani satın alımlardan da kaçınmalıyız sevgili dostlar.

Sonrasında Ay günün gezegen hareketindeki Jüpiter ve Merkür’ün bağlantısına katılım yaparak bu enerjileri güne kanalize ediyor.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Jüpiter arasında yüz yirmilik bağlantının etkinleşecek olmasıdır. İyimserlik, mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artabileceği gibi önemli şans ve fırsatlar elde edebileceğiniz bir geçiştir.

Araştırma, çalışma ve sosyalleşmek adına mükemmel bir zamandır. İçgüdüleriniz ve olumlu düşüncelerinizi kullanarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Bu aynı zamanda iş yeriniz veya yaşam alanınızı temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır.

Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanıyacağından uzak yolculuklara çıkabilir veya ilginizi çeken bir kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

İş anlaşmaları yapmak, müzakerelere girip sözleşmeler imzalamak için de ideal zamandır.  Ayrıca eğitim ve tüm yasal konular için de değerlendirebileceğiniz mükemmel bir enerjidir.

Hayır, kurumlarına veya yardıma ihtiyaç duyan insanlara yardımlarda bulunabilirsiniz.

Sosyal yaşamınızda hareketlilik artabileceği gibi tanışacağınız insanlarla sağlam güvenilir arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.