29 Ağustos 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor. Güne görev ve sorumluluk duygularımızın her zamankinden daha fazla güçleneceği enerjiler getiriyor.Gün boyu daha planlı olacak ve zamanımızı çok iyi yönetmeye çalışacağız. Dolayısıyla ne istediğimizi ve hangi hedefe doğru gitmemiz gerektiğinin kararlılığında ve sabrında olmaya çalışmalıyız.

Kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyin temellerini oluşturmak adına girişimlerde bulunabilir, Ciddiyet isteyen konularda görüşmeler yapabiliriz sevgili dostlar.

Gün ortalarında Ay-Venüs karşıtlığı etkili oluyor. Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız.

Ayrıca, lüks ve konfora düşkünlüğümüzün arttığı bu zaman diliminde, aşırı yeme-içme ve kontrolsüz harcamalardan kaçınmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Hem kişisel hem de toplumsal olarak, bizleri kısıtlayan, engelleyen ve üzerimizde baskı yaratan olaylar meydana gelebilir. Finansal alanlarda önemli değişiklikler, bütçemizde sarsıntılara neden olabilir. Bu nedenle ihtiyaç dışı bütçemizin dışına çıkmamaya özen gösterelim. Esnek olmaya, olaylara farklı bakış açısından bakmaya ve seçenekleri görmeye çalışmalıyız. Büyük resmin arkasındaki ayrıntıları görmek, bilgiyi pratikte uygulayabilecek mantıksal bir yol izlememiz gerekebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.