28 Ağustos 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Materyalistik ve muhafazakâr bir ruh halinde güne başlıyoruz.

Ay sabah saatlerinde Neptün atmışlığından hemen sonra Plüton kavuşumu ile günün ilk yarısına etki ediyor. Bu zaman diliminde güç mücadeleleri ve baskı yaratan dayatmalardan kaçınmakta yarar var sevgili dostlar. İstek ve beklentilerimiz karşılık bulmasa da birbirimizi dinleyebilmeli, farklı anlayışları saygıyla karşılayabilmeliyiz.

Ay 14.49-17.32 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Bu saatler arasında yeni girişimler başlatmak, önemli kararlar almak, anlaşma ve sözleşme imzalamak, mülk satın almak, kredi çekmek, alışveriş gibi işlerimiz olabilir. Yeni atılacak adımlarımız, girişimlerimiz için çok ısrarcı olmamalıyız. Bu zaman içinde eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işlerimize odaklanmak faydalı olacak.

Sonrasında Ay Kova burcunun evine girişi ile özgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Akşam saatlerine doğru Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde kendimizden emin ve her zamankinden daha iddialı bir şekilde hedeflerimize ulaşma arzusu ile hareket edebiliriz. Her türlü sportif aktiviteler, açık hava yürüyüşleri yapmak iyidir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.