25 Ağustos 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Güne inançlı, iyimser ve pozitif enerjiler veriyor.  Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs trinesi etkili oluyor. Bu geçiş sabırlı ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor. Karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız ortamlarda bulunabiliriz.

Gece saatlerinde Ay-Şirontrinesi ile şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Plüton trinesi etkinleşiyor. Başarı ve itibar kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Görevinizdeki başarınız çalışma üstlerinizi etkileyebilir, pozisyonunuzda değişim ya da önemli bir projeyi üstlenmeniz açısından görev alabilirsiniz. Hayatınızda başarılı olma şansını azaltan tüm engelleri ortadan kaldırmak ve kendi çıkarlarınız doğrultusunda geleceğe yönelik bir plan oluşturmak açısından uygun bir zamandır.

Partneriniz ile Romantizm, tutku, fiziksel arzu ve isteklerinize yönelik planlar da geliştirebilirsiniz.

Düşüncenizde varsa eğer dövüş sanatları veya vücut geliştirme çalışmaları gibi spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.