24 Ağustos 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Akrep burcunun evinde ilerleyen Ay, sabah erken saatlerde Neptün, Mars ve Plüton etkileşimlerinden sonra saat 08.10 da boşluğa giriyor yaklaşık üç saat boşlukta ilerliyor. Ay boşlukta olacağı birkaç saat boyunca günlük faaliyetlerimizin eksikliklerine odaklanabiliriz. Mevcut işlerimizin ayrıntılarını düzenleyebilir, beklettiğimiz çalışmalarımızı bitirebiliriz.

Gün ortalarına yakın saat 11.08 de Ay Yay burcuna geçiş yapıyor. Ay Yay burcuna girişi ile Akrep burcunun rekabetçi doğasını geride bırakacağız. İki gün boyunca çok daha iyimser, pozitif, farklı olmaktan çekinmeyeceğimiz enerjiler sağlayacak ve olaylara geniş bir pencereden bakmaya çalışacağız.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca yapılacak işlerimizi yetenek ve tecrübemiz sayesinde ihtiyaç duyduğumuz çözümleri en etkin ve hızlı şekilde üretemeye çalışacağız sevgili dostlar.

Ay Yay burcuna girişi ile Güneş karesi devreye giriyor. Mantığımız ve duygularımız arasında kalacağımız gibi partnerimiz, babamız veya patronumuz gibi hayatımızdaki erkek figürleriyle de anlaşmazlık ve çekişmeler yaşayabiliriz. Ulaşımlar, randevular, haberleşmelerde bazı aksamalar söz konusu olabilir. Dolayısıyla bu gergin enerjiyi daha yapıcı ve tatmin edici hedef ve günlük planlarımıza yönlendirerek daha verimli olamaya çalışmalıyız.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.