28 Temmuz 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Ay Akrep burcunda ilerleyen Ay 03.24 de Yay burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Konuları derinlemesine ele alacak olmamız, zorluk, baskı ve engelleri aşmamıza yardımcı olacak.

Güçlü ve etkili ve kişilerle kuracağımız bağlantılarda istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz. Bu enerjiden faydalanarak finansal konulardaki işlerimizi, emlak ve vergi sorunlarımızı iki gün içinde halletmeye çalışabiliriz.

Gün ortalarında Ay-Güneş ile uyumlu Satürn ile uyumsuz görünümler oluşturuyor. Bu kombinasyon karamsarlığa ve depresyona yol açabilecek testler ve zorluklarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Yolunuzu bulmak ve hedeflerinize ulaşmak zorlu olduğu için egonuz zarar görebilir. Evde, okulda veya işte zaman kısıtlamaları veya diğer önemli görevler nedeniyle baskı altına girebiliriz. Dolayısıyla Verilen görevi tamamlamak için ihtiyaçlarınız arka plana yerleştirilmeliyiz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Mars karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde hem duygularımız hem de ilişkilerimizde stresli ve yorucu etkiler altında kalabilir. Ailemiz veya sevdiklerimiz ile dürtüsel saldırgan ve bencillik içeren davranışlar içine çekilebiliriz. Dolayısıyla onlara karşı alçak gönüllü ve samimi olmaya çalışmalıyız. Sevdiğimiz, kendimizi iyi hissettirecek uğraşlara kendimizi motive etmek ve herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmenin de faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Ayrıca bugün Merkür-Kuzey Ay Düğümü üçgen açısı ise, bizi gelişmeye ve ilerlemeye teşvik eden bilgilerle veya insanlarla bağlantı kurabileceğimizi işaret ediyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.