27 Temmuz 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Akrep burcunda ilerliyor. Sezgisel derin ve tutkulu ruh haliyle güne başlıyoruz. Plan ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan motivasyon ve cesareti kendimizde bulacağız. Karşımızdan gördüğümüz davranışlara göre hareket ederek olayları kontrolümüz altına alabiliriz.

Gün ortalarında Ay- Uranüs karşıtlığı etkili oluyor.Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerimizi etkileyebilir. Dolayısıyla günün ikinci yarısı dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Gece saatlerin Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Bu saatleri yaratıcı sanatsal çalışmalar yapmak veya sevdiklerimiz ile keyifli bir film izleyerek değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Merkür aynı noktada kavuşuyor. Sevginizi dile getirme, ya da başkasının sevgisini, takdirini kazanma şansı veren bir enerjidir. Seyahat etmek, arkadaşınızı ziyaret etmek gibi fırsatlar bulabilirsiniz. Yada epey zamandır görmediğiniz sevdiğiniz kimsenin yapacağı sürpriz sizi mutlu edebilir.

Özellikle bekârlar sevginizi diğer zamanlardan daha kolay itiraf etme zamanını bulmuşken sevdiğiniz kimseye açılabilirsiniz.

Bu geçiş beklemediğiniz İltifat, mektup, davetiye, hediye veya hatta para da getirebilir.

Ticaret ve pazarlama alanları, şiir, müzik ve zanaat gibi elleri veya sesi ile para kazananlar içinde çok önemli bir geçiştir.

Herhangi bir sanatsal ve yaratıcı becerinizi geliştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

İş ya da özel hayatınızda yaşadığınız anlaşmazlıklara barışçıl çözümler bulabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.