26 Temmuz 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor.Güne dayanıklı ve kararlı enerjiler veriyor. Çalışmalarımız ve uğraşlarımızın derinliklerine motive olarak ilerleme sağlayacağız.

İlişkiler, iş birlikleri, ortak gelirler, banka işlerimiz, nafaka, miras veya sigorta konularındaki alacak-verecek meselelerimiz ile ilgili meşguliyetlerimiz artabilir.

Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Güçlü ve etkili kişilerle kuracağımız bağlantılarda ise istediğimiz dönüşümü sağlama şansı elde edebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor.Uzun vadeli bir proje üzerinde çalışmak ve bilgi edinmek için bu geçişten faydalanabiliriz. Ayrıca yaşam koşullarımızı iyileştirmenin pratik yollarını keşfedebilir, kariyer ve aile bölgemiz ile alakalı konularda planlar geliştirebiliriz.

Günün ikinci yarsı Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Rekabetçi ve aynı zamanda işbirlikçi enerjiler verecek. Daha önceden, cesaret gösteremediğimiz ya da çekingen davrandığımız konularda harekete geçebilir,planlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda girişimlerde bulunabiliriz. Görüşmelerinizde ikna edici ve etkileyiciliğimizi kullanarak, karşı tarafın saygısını kazanabiliriz.

Bu zamanın içinde evimizdeysek, evimizin onarım, bakım gereken işlerinizi yaparak veya ailemiz ile vakit geçirebiliriz. 

Günün son saatlerinde Ay günün son açısını Jüpiter karşıtlığı ile oluşturuyor.Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.