24 Temmuz 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk işgünü Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. Güne, ilişki odaklı, arkadaş canlısı, sosyal ve düşünceli bir durumda hareket edeceğimiz enerjiler veriyor.

İlişkilerde fiziksel cazibe ve entelektüel uyum arayışı içinde olsak ta, problemlerimize alternatif çıkış yolları kolayca sağlayabiliriz.

İş meseleleri dışında sevdiklerimizle bir araya gelerek güzel ve keyifli vakit geçirebiliriz.

Gün boyu ay temel bir açı oluşturmayacağından Terazi enerjilerini hayatımızda kolay ilerlete biliriz.

23Temmuz-4 Eylül dönemi Venüs Aslan burcunda geri hareketine başladı. Bu dönem gezegenin sorumlu olduğu alanlarda değişiklikler yaşayacağız: güzellik, aşk, zevkler, para, sermaye, estetik, arzular ve değer sistemleri. Ne yazık ki, bu dönemde, tam olarak yukarıdakilerden bazılarında zorluklar mümkündür! En güçlü çiftlerde bile anlaşmazlıklar çıkabilir; bir iş ortaklığında bazen genel planlar da değişebilir. Bu dönem sizi eski sevgilinizle ilişkinizi yenilemeye sevk edebilir. Ancak aynı zamanda yaratıcı insanların potansiyeli de artacaktır. Birçoğu, görünüşleri veya ev eşyaları hakkında yaratıcı fikirler bulacaktır. Ancak Venüs gerilemedeyken tüm bunlar geçici olacaktır.
- Estetik ameliyatlardan kaçının (sonuç sizi memnun etmeyecek ve yeniden yapılacak.
- Önemli kararlar vermeyin, büyük miktarlarda uzun vadeli sözleşmeler imzalamayın,
- Borç yükümlülükleri üstlenmeyin.
- Yeni bir şeye başlamayın.
- Parayı kolayca israf etmeyin, bütçenizi ve harcamalarınızı planlayın.

- Yeni romantik ilişkilere başlamayın (ciddi bir devam etmeyecektir).

-Bu dönemi hataları düzeltmek için kullanılabilirsiniz.

-Ayrıca yaratıcı yönünüzü geliştirebilirsiniz.

 Retro Venüs, Akrepleri, Aslanları, Boğaları ve Kovaları diğer burçlara göre daha fazla etkileyecektir. 

Sevgili dostlar dün Güneş 23 Ağustos tarihleri arasında ikamet edeceği Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaşamın merkezi yıldızı olan Güneş tarafından yönetilen Aslan, yaratıcılığa, sevgiye ve çocuklara dair beşinci evin konularını bu dönem ortaya çıkaracak. Aynı zamanda egomuzun da artmasına neden olacak. Bu dönem rolümüzü sahnenin önünde oynama çabasında olacağız. Eğlenceye, romantizme ve yaratıcılığımıza ekstra zaman ve enerji harcayacağız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.