19 Temmuz 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne oyuncu ve rekabetçi yönlerimizi teşvik edici enerjiler veriyor. İş veya kişisel projeler ve ilgi alanları konusunda iyi bir motivasyon düzeyine sahip olmak için iyi bir zaman.

Ay boşluğa girmeden günün ilk yarısı yeni ortaya çıkan ilgi çekici konuları ve projeleri takip etme fırsatları elde edebiliriz. İşimizde veya yükümlülüklerimizde daha fazla neşe ve anlam bulabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Gerçekçi olmayan beklentiler içine girebiliriz, istek ve arzularımızı abartabilir, olayları büyütme eğilimi gösterebiliriz. Dolayısıyla, dengede kalmak, uzlaşma sağlamak ve alternatifleri göze alarak hareket etmenin faydasını görebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş iş, aile veya ev yaşantımızdaki iyileştirmeleri belirgin bir şekilde ön plana çıkartıyor. Ne yapmak istediğimizi daha iyi görselleştirebilir ve sözlü olarak ifade edebiliriz. Genellikle duygusal konularda bağ kurmak, bağlantı kurmak ve şefkatli olmak adına bu geçişten faydalana biliriz sevgili dostlar.Ayrıca, deneyim ve eylem yoluyla öğrendiğimizden, yapıcı bir dürtüyle hareket etmeyi ve bir sezgimizi takip etmeyi düşünebiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Şirontrinesi etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.