18 Temmuz 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Yeni ay fazında ve Yengeç burcunda ilerleyen Ay saat 06.06-07.40 arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal olmak isteyeceğimiz enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla yada partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına her zamankinden daha fazla özen göstermeleri de faydalı olur sevgili dostlar.

Sevgili dostlar temmuz ayında aktif, proaktif ve kararlı olanlar için kilit bir dönem haline gelebilecek ve önemli değişiklikleryaşayabilecekler.Dün gerçekleşen Yeniay’ın da etkisi ile kendimizi yeni enerjilere açık etkiler altında hissedeceğiz. Uzun zamandır önemli bir şeye başlamayı planlıyorsanız, bunu yapmak için mükemmel bir zamandasınız. Özellikle 17-25 Temmuz arasında başlatılan projelerin başarı şansı büyük olacak.

24 Temmuz’da Venüs geri hareketine başlayacak. Bu nedenle 4 Eylül'e kadar ilişkiler, güzellik, mali işler konuları kolay geçmeyecek. Bu, hayattan sonuna kadar zevk almanızı engelleyecektir.Venüs'ün gerileme döneminin başlangıcı. Hayatın nasıl düzenlendiği, kişinin kendisinin ve çevresinin nasıl göründüğüne dair iddialar ortaya çıkabilir. Ne istediğiniz, neyi seçeceğiniz, neyi kabul edeceğiniz belirsizleşebilir sevgili dostlar

25 Temmuz da ise Merkür Aslan burcuna giriyor. Yaratıcı olmak ve yeteneklerinizi sergilemek için harika bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgiler.