19 Nisan 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor. Duygusal canlılık ve fiziksel hareketlilik getiriyor. Gün boyu, daha girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız. Ayrıca kendimizi her zamankinden daha rekabetçi hissedebilir ve stresli koşullarla baş etme gücünü kendimizde bulabiliriz sevgili dostlar.

Yarın Koç burcunda 29 derecede Güneş tutulması ve Yeni Ay gerçekleşecek.
Yavaş yavaş yeni karmik enerjilere geçiyoruz. Karmik düğümler burç değiştirmeye başlıyor. Bu, Boğa ve Akrepler Temmuz ayına kadar sabırlı olmalılar nihayetinde nefes alabilecekler. Artık Koç ve Terazi'nin bir değişime hazırlandığı (Eylül 2025'e kadar) anlamına gelir.

Ayrıca Nisan ve Mayıs aylarında İki tutulma yasacağız (20.Nisan ve 05.Mayıs) Genel olarak iki tutulma arasında pek çok ruh bu dünyaya gelir ve birçoğu da bu dünyadan ayrılır sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron kavuşumu etkili oluyor. Bu geçişten zayıf olduğumuz, kendimizi yetersiz hissettiğimiz yönlerimize çözümler bulabilmek adına faydalanabiliriz. Ya da sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarmak adına paylaşımlar içinde olabiliriz. Bu sayede duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter kavuşumu etkili oluyor. Daha fazla anlayış, bilgelik ve farkındalığımızı arttıracağımız enerjiler ettiriyor. Aktif olarak diğer insanlarla olan ilişkilerimizi onarmaya çalışabiliriz. Şimdi, özellikle mutluluk ve tatminle ilgili planlar yapmak, kişisel inanç sistemimizi ve aile ile ilişkilerimizi geliştirdiğimiz için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.