9 Şubat 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Başak burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Plüton ile uyumlu açı oluşturduktan hemen sonrasında saat 09.40-11.47 arası boşlukta ilerliyor. Vesonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor.

Ayın boşlukta ilerleyeceği zaman diliminde ciddiyet ve önem arz eden işler, uzun vadeli ve kalıcı olmasını istediğimiz girişimler, anlaşma, sözleşme ve görüşmeler açısından elverişli bir zaman değildir. Dolayısıyla, akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek, toparlamamız gereken eksiklerinizi tamamlayarak Ayın boşluk etkisinden faydalanabiliriz. Hayal gücümüzü, yaratıcılığımızı destekleyecek uğraşlarımız varsa ilgilenebiliriz. Kendimize yük ettiğimiz yargılarımız ve alışkanlıklarımızdan özgürleşmek adına isteklerimiz doğrultusunda dönüşümlere niyet edebiliriz. Ayrıca bu zamanı, dua, tefekkür, meditasyon gibi çalışmalar yaparak da değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Saat 11.47 de Ay Terazi burcuna girişi ile barışçıl, denge ve uyumlu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ikili ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda enerji ve zamanımızı daha fazla harcayacağız.

Sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Önümüzdeki bu iki buçuk günü alışverişe çıkmak, güzelleşmek bakım yaptırmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Şiron atmışlığını hissedeceğiz zira bu geçiş motive edici, şevk ve iyileştirici güç üretiyor. Öncülük etme veya iyileştirmeye, arınmaya veya öğretmeye götüren eylemde bulunma fırsatımız olabilir.

Hoş bir görev duygusu hissedebiliriz ve sorunları çözmekten korkmayız.

Kendimizi ve başkalarını savunmak veya onlara yardım etmek için olumlu eylemde bulunma isteği duyabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.