14 Ekim 2022 tarihi itibari Venüs günündenmerhaba. Haftanın son iş günü Ay İkizler burcunda ilerliyor.Güne hareketli ve yön değiştiren enerjiler veriyor. Duygularımız ve ruh hallerimizin hızlı ve kolay değişeceğinden, davranışlarımızda daha esnek yaklaşımlar sergileyebiliriz. Çalışmalarımız veya uğraşlarımıza bir anda her şeyi yapma isteğiyle motive olacağız.

İletişim gereken işlerimiz, entelektüel çalışmalarımız ve eğitim meselelerimize daha fazla zaman harcamak zorunda kalabiliriz ancak hem konuşarak hem de yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz. Gün içinde iş ya da eğitim amaçlı kısaseyahatler, haberler, ziyaretler gibi planlarımızın akışını hızlandırabilecek yeni gelişmeler de yaşayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay günün gezegen hareketin Venüs-Satürn karesine etki ediyor.İlişkilere mesafe ve zorluklar getiriyor. Birkaç gün ilişkilerinizde uyum ve huzurunuzu kaçıracak tutumlarda bulunmamaya çalışın zira partnerinizle ya da sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için ekstra çaba içine girebilirsiniz.

Hoşgörü azlığı ve tembellik çokluğu görülebileceği gibi moral ve performansı da düşürecektir. İş ve çalışma ortamlarınızda keyfi izin alanlar sorumluluklardan kaçanlar kendi görevlerini başkasına yıkmaya çalışanlara birkaç gün tahammül etmek zorunda kalabilirsiniz.

Mali konularda anlaşma, sözleme gibi imzalık işlerinizi ve borç-alıp verme, kredi çekme gibi girişimlerinizi şimdilik ertelemek sizin açınızdan yararlı olacaktır. Zira uzun vadede kriz ve hayal kırıklıkları getirebilir.

Ayrıca geçmişteki gereksiz yapmış olduğunuz harcamanızı telafi etmek için kemer sıkma planına ihtiyaç duyabilirsiniz

Çıkmak zorunda kaldığınız yolculuklarınız ve eğitim alanlarında disiplin eksiliğinden kaynaklanan sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz ve işlerinizi planladığınız gibi yürütemeyebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.