20 Haziran 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor. İlham verici ve yaratıcı olacağımız enerjiler verirken, sezgisel olarak önceliklerimize odaklanabiliriz. Huzurlu ve gençleştirici faaliyetlere zaman ayırmak veya bir hayali gerçekleştirmek ve belki de onu özel biriyle paylaşmak için motive olabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.  Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Neptün kavuşumu etkili oluyor. Bu zaman diliminde rahatlamak ve sevdiklerimiz ile keyfi zamanlar geçirebiliriz. Ruhsal uygulamalar yapabiliriz ya da yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız, projelerimiz varsa üzerinde çalışarak bu zamanı değerlendirmeye çalışabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Jüpiter atmışlığına etkinleşiyor. Geleceğinizi yeniden şekillendirmek adına planlar yapmak, projeler geliştirmek için değerlendirebilirsiniz. Açık ve net konuşmalarınızla iletişimlerinizde ve ilişkilerinizde diplomasi geliştirebilir, mantıklı sonuçlara varma imkânı elde edebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.