9 Mart 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü İkizler burcunun evinde geçiriyor. Güne bizlerin daha iletişimsel, mantıklı ve arkadaş canlısı olacağımız enerjiler veriyor. Fikirlerimiz üzerinde normalden daha fazla zaman harcayabilir, özellikle meraklı da olabiliriz.

Makul, mantıklı ve iletişime açık ve bizi teşvik eden ve çeşitlilik ve bilgi ihtiyacımızı karşılayan temaslar ve faaliyetlerimizde artış olabilir.

Ay İkizler transiti hayatımızda neyin gerçekten önemli olduğunu kolayca fark etmemizi sağlayan bir geçiştir. İhtiyaçlarınıza odaklanmaya devam edebilecek olsak da, duygusal olarak daha sabırlı ve inşa etmeye odaklanmaya da istekli olacağız

Hayatımıza dair yeni bir bakış açısı kazanabiliriz, kendimizi, olayları nasıl dengeleyeceğinizi anlamak için iyi bir konuma getirebiliriz. Özellikle Yakın zamanda halletmediğimiz işleri, kendimizden uzak tuttuğunuz karşılanmamış ihtiyaç ve duygularımızla artık ilgilenebiliriz. Gerek iş gerek özel hayatımızda gerçekleştirecek olduğumuz konuşmalar ve görüşmeler   gerçekçi ve faydalı olacaktır sevgili dostlar.

Ay akşam saatlerine doğru Şiron ile atmışlık açı oluşturuyor. Bu zaman diliminde Hatalarımızı, zayıflıklarımızı ve eksikliklerimizi tespitlerde bulunabilir, yeteneklerimiz ve isteklerimiz konusunda netleşebiliriz. Sevdiklerimizin duygularına karşılık vermeye kendimizi hazır hissedebiliriz. Onlara gerek konuşmalarımızla gerek davranışlarımızla cesaretlendirebiliriz. Veya hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.