AKREP BURCUNDA YENİAY

5 Kasım 2021 Cuma günü saat 00.15 de Ay Akrep burcundaki Güneş ile 12 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeni aylar, önümüzdeki altı aylık ay döngüsü boyunca geliştirmeyi umduğunuz niyetler yaratmak için başlama zamanıdır.

Akrep, size kim olduğunuzu hissettirmek ve hatırlatmak isteyen bir su elementi burcudur. Ve sadece gerçeğinizi yaşamakla kalmaz, aynı zamanda dönüşümün ateşine çekilmenize neden olabilir.

Aslan burcu yükselimindeki Yeniay, Uranüs karşıtlığı ile doğuyor. Satürn’den ise kare görünüm alıyor. Uranüs’yen Yeniay beklenmeyeni beklemenizi gösterirken,

Hak ve Özgürlüklerin ihlaline de neden olacak durumları açığa çıkabileceği gibi   gerginlik artışı, ani hareketlere, hızlı yön değişikliklerine ve hatta kazalara yol açabilecek öngörülemeyen davranışlara neden olabilir. Satürn ise gerek bireysel gerek toplumsal alanlarda sınırlamalar ve kısıtlamaların kendini göstereceğini işaret ediyor. Bu tür komplikasyonlardan kaçınmak için rutine bağlı kalmanın faydalarını görebilirsiniz. Zira Yeniay duygularınızın derinliklerine dalmakla ilgili değil, aynı zamanda karşınıza çıkacak seçimlerle de ilgilidir sevgili dostlar.

Bu dönem, kronik rahatsızlıklar nüksedebilir. Ruhsal ve bedensel hassasiyetle birlikte, cinsel bölgelerde sorunlar, enfeksiyonlar (covit salgınıyla ilgili ciddi sağlık sorunları), idrar yolları, böbrek hastalıklarında artış gözlemlenebilir.

Akrep'teki Yeni Ay, Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçlarının temsilcileri üzerinde en büyük etkiye sahip olacak.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan)  Yeniay birçok yönden, bu hem duygusal hem de maddi bağımsızlık kazanmakla ilgili gelişmeleri ortaya çıkartıyor. Yeni bir kar kaynağı sayesinde refahı iyileştirme, daha fazla para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu dönem gerek iş gerek de özel yaşamınızı etkileyecek ciddi seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Karşıt burçtaki Yeniay sizi ortaklıklara, uzlaşmaya ve desteğe odaklıyor. Yeni bağlantılarınız ve gelecek vaat eden iş anlaşmalarınız olabilir. Bazı Boğalar yeni bir projeye başlayabilir, kazançlı bir sözleşme imzalayabilir veya yeni bir iş için teklif alabilir. Eğer yalnız bir Boğaysanız ufukta yeni bir aşk görünebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Yeniay işyerindeki konumunuzu iyileştirmek, olası hataları ortadan kaldırmak ve mevcut sorunları gidermek için önemli fırsatlar sunuyor. Size yeni görevler ve ek sorumlulukların yüklenebilir. Bu dönem kendinizi daha yorgun hissedebilirsiniz ancak sonuç olarak, profesyonel istikrar kazanacaksınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Yeniay daha mutlu, daha ilham verici ve sevgiye açık olmak için hayatınızda ne gibi değişiklikler yapmak istediğinizi düşünmenize yardımcı oluyor. Kendinizi geçmişten kurtarmak ve yaşamınıza yenilikler girmesine izin vermek zorunluluğu doğabilir. Bazı Yengeçler, hamile kalabilir veya doğum yapabilirler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Yeniay evinizde, ailenizde bir şeyleri güncelleme fırsatı veriyor. Ailevi gelişmelere enerji harcamanız gerekebilir. Yeni sorumluluklar, iş yerindeki değişiklikler özel hayatınızı etkileyebilir. Yeniay evde bir tür dönüşüme veya ikametgâh değişikliğine neden olabilir. Yaşam planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Yeniay İletişim becerilerinizi en üst düzeye taşıyor. Geziler, toplantılar belgeler, onaylanması gereken konuları yoluna koyabilirsiniz. Epeydir kendinizi güvensiz hissediyorsanız veya yön belirleyemiyorsanız, Yeniay, önceliklerinizi belirmenize ve doğru kararı verebilmeniz için size sorularınızın cevaplarını getiriyor.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Yeniay, dikkatinizi finansal ve ekonomik konulara odaklayacak. Daha fazla kazanmanızı engelleyen bazı şeyleri yeniden gözden geçirmeye zorlanacak. Kime ne ölçüde güvenebileceğinizi, kaynaklarınızı nereden alacağınızı ve neyle veya kimden ayrılmanız gerektiğini anlayacaksınız. Hayatınıza yeni etkili kişilikler girebilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Yeni Ay burcunuzda doğuyor. Enerji güven ve yeni bir ivme kazanmanızı destekliyor. Görünüşünüzle, kişiliğinizle, sağlığınızla ve kişisel hedeflerinizle ilgili güncellemeler ve değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönem Finansal faydalar sağlayabilir, İlişkilerinizde ise özlem duyduğunuz istikrarı elde edebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Yeniay, iç sesinizi ve kafanızı meşgul eden soruların cevaplarını bulmaza yardımcı oluyor. Bu dönem duygusal olarak yaşayabileceğiniz bazı zorluklara rağmen, planlarınızı çok olumlu etkileyecek gizli sohbetler, müzakereler ve temaslarda bulunabilir, destekler alabilir, kendinizi yeni başlangıçlara hazırlayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Yeniay hem kişisel hem de duygusal yaşamınıza yenilikler getiriyor. Bu dönem insanları, koşulları, eğilimleri etkileyebilir, kendiniz için en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Yeni bir aşamanın veya yeni bir projenin başlangıcını yapabileceğiniz yeni bir sosyal gruba veya yeni bir topluluğa katılmanız mümkün olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Yeni Ay, eski sayfaları kapatıp yenisini açmaya hazır olmanız şartıyla, aniden ufukta beliren yeni seçenekleri karşınıza çıkartabilir. Son zamanlarda uğruna savaş verdiğiniz en yüksek hedeflere ulaşmanız söz konusu olabilir. Hayatınızda sonlandırmak ve geliştirmek istedikleriniz için istikrarlı bir duruş sergileyebilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Yeniay eğitim, uluslararası ilişkiler veya yasal konularla ilgili kaçırılan fırsatları geri getirebilir. Yakın çevrenizin dışındakiler de dahil olmak üzere etkili kişilerden destek alabilirsiniz. Yeni bir sözleşme imzalayabilir veya yeni bir iş alabilirsiniz. Yalnız bir Balıksanız bir süredir sevdiğiniz biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz.