12 Ekim 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Güne çalışkan, disiplinli ve sabırlı olacağımız enerjiler veriyor. Güçlü bir öz disiplin ve artan konsantrasyon ile sorumluluklarımızda verimli olmaya çalışacağız ve hayatımızın her yönünde denge ve uyum sağlama cabası içinde olacağız.

Aile ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerimizde hassasiyetler yaşayabiliriz. Onlarla köprüler kurmaya çalışarak ilişkilerimizdeki engellemeleri ortadan kaldırabiliriz.

Gün ortalarında Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür ile kare Uranüs ile trine açı içinde oluyor. Önce düşünüp sonra harekete geçmeniz için bizi uyaran bir görünümdür. Sıra dışı deneyimler yaşatabilir. Geleneksel olan düşünce kalıplarınızdan sıyrılıp yeni hatlara, dalgalara yön verebilirsiniz.

Uzun zamandır çözüme kavuşturamadığımız sorunları, problemleri artık hızlı bir şekilde çözmek için bu uygun zamandır. Olaylara mantıklı yaklaşmakta fayda var sevgili dostlar.

Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.