11 Ekim 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Yay burcunda ilerleyen Ay saat 07.30 boşluğa giriyor ve günün büyük çoğunda boşlukta ilerliyor.

Ay’ın Oğlak burcuna giriş yapacağı saat 20.15 e olan süre boyunca belirsizlik içerisinde olacağız. Dolayısıyla plansız programsız kafamıza göre hareket etmemeliyiz. Zira önemli işlerimiz, randevularımız ve alınacak kararlarda istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamayız. Bazen kontrolümüz dışında olaylar gelişebilir fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zamanımızın ve emeğimizin boşa gitmemesi ve cesaret kırıcı deneyimler yaşamamak için akışta kalıp, her işimizi belirli bir sıraya koyup planlayarak ve bu plana uygun şekilde hareket ederek verimli olamaya çalışmak en güzeli olacak.

Ay’ın boşluk etkisi, başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Zamanımız varsa sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz yada dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar da yapabiliriz.

 Ay saat 20.15 de oğlak burcuna girişi ile Mekemmelliyet peşinde koşacağımız enerjiler getiriyor. Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca, işimiz, kariyerimiz, sorumluluklarımız ve aile büyüklerimizle ilgili konular daha fazla gündemimizde yer alabilir

Sigorta poliçeleri, vergi ödenmesi  gibi kamusal yapının gerekli işlerini halletmek için harekete geçebiliriz.

İş başvurularında bulunmak, ciddiyet gerektiren görüşmeler, buluşmalar yapmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Niyetimizde varsa ev, emlak, araba gibi önemli satın almalar içinde yine bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sağlık açısından, kronik rahatsızlıklarda artış gözlemlenebilir, kemikler, eklemler, diş ve ciltle ilgili hassasiyetler artabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.