7 Ekim 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yeniay fazında ilerleyen Ay Jüpiter ve Plüton ile olan etkileşimlerinden hemen sonra saat 08.04 de boşluğa giriyor ve mesai saatlerinin bitimine yakın süre boyunca boşlukta ilerliyor.

Ay’ın boşlukta kalacağı süre boyunca günlük planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmek pek de kolay olmayabilir sevgili dostlar. Bu sebepten dolayı yeni girişimlerimiz, yeni projelerimiz ve önemli kararlarımızı devreye sokmamalıyız. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi ve kendimizi zora sokacak durumlardan kaçınmayı tercih etmeliyiz. Eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak vaktimiz el verirse sevdiklerimizle zaman geçirmek için enerjimizi harcamak daha faydalı olabilir sevgili dostlar.

Ay saat 17.22 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Konuları derinlemesine ele alacak olmamız, zorluk, baskı ve engelleri aşmamıza yardımcı olacak.

Güçlü ve etkili ve kişilerle kuracağımız bağlantılarda istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz. Bu enerjiden faydalanarak finansal konulardaki işlerimizi, emlak ve vergi sorunlarımızı iki gün içinde halletmeye çalışabiliriz.

Ay Akrep seyri boyunca, tabu, sır veya bastırılmış şeyler özellikle ilgi alanımıza girebilir. Dolayısıyla Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamaları gibi tekniklerden fayda sağlayabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.