4 Ekim 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Üretken olma arzumuzu güçlendiriyor. Hedeflerimize kendimizi daha fazla bağlı hissedeceğiz. Dolayısıyla adımlarımızı her zamankinden daha amaçlı atmaya çalışacağımız bir gün geçirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay gün boyunca tek bağlantısını-Uranüs trinesi ile etkinleştirecek. Heyecan verici fırsatlara açık etkilerde olacağız. Dolayısıyla, özgürlük ve yeni şeyler denemek, alışığın dışına çıkma gibi düşüncelerimiz ağır basabilir. Sürpriz haberler alabilir, tesadüf eseri hiç beklemediğimiz olaylarla karşılaşabiliriz. Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Jüpiter arasında yüz yirmilik bağlantının etkinleşecek olmasıdır. İyimserlik, mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artabileceği gibi önemli şans ve fırsatlar elde edebileceğiniz bir geçiştir.

Araştırma, çalışma ve sosyalleşmek adına mükemmel bir zamandır. İçgüdüleriniz ve olumlu düşüncelerinizi kullanarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Bu aynı zamanda iş yeriniz veya yaşam alanınızı temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır.

Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanıyacağından uzak yolculuklara çıkabilir veya ilginizi çeken bir kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

İş anlaşmaları yapmak, müzakerelere girip sözleşmeler imzalamak için de ideal zamandır.  Ayrıca eğitim ve tüm yasal konular için de değerlendirebileceğiniz mükemmel bir enerjidir.

Hayır, kurumlarına veya yardıma ihtiyaç duyan insanlara yardımlarda bulunabilirsiniz.

Sosyal yaşamınızda hareketlilik artabileceği gibi tanışacağınız insanlarla sağlam güvenilir arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.