Eskişehirspor'da Deprem

Eskişehirspor’da 22 Ekim 2020’de Mustafa Akgören döneminde göreve başlayan sportif direktör Daldık istifa etti.    

SPOR 06.09.2021 - 15:19 06.09.2021 - 15:19

Kamptan önce istifa kararı aldım

Eskişehirspor Kulübü Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde yapılan basın toplantısında sportif direktör Daldık açıklamalarda bulundu. İstifa kararını kamptan önce aldığını belirten Daldık, ‘‘Kampta takımı yüz üstü bırakmak istemedim. Miladımın dolduğunu düşünüyorum. Başkanımdan müsaade istedim oda saygıyla karşıladı. Bu saatten sonra kulübe verebileceğim bir şey kalmadı. Böle bir karar aldım. Biraz dinleneceğim’’ diye konuştu.

Baturaygil’e teşekkürler

Daldık, ‘‘Bu onurlu gururlu koltuğa vesile olan sayın Fatih Baturaygil’e çok teşekkür ederim. Hiçbir şey yoktu. Arşiv yoktu. Büyük bir savaş verdik. Bir yere kadar getirdik. Evrak yoktu. Borç var kime istinaden belli olmuyordu. Güzel bir ekip çalışması yaptık. Her yönetim bana güzel bir çalışma ortamı hazırladı. Buradan Herkese çok teşekkür ederim. Es es kalıcıdır yönetimler geçicidir’’ ifadelerini kullandı.

Bazı kirli eller var

Kulübün üzerinde bazı kirli eller olduğunu ve camianın bunu fark etmesi gerektiğini savunan Daldık, ‘‘ Buna engel olacağını inanıyorum yönetimin. Sosyal medya üzerinden hareket edenler var. Biz malzeme sponsorluklarını Eskişehirspor için bulduk kimsenin şahsı için bulmadık ama maalesef bunuda kötü kullananlar oldu. Malzemeciyi tehdit ettiler. Bunların önüne geçebilirsek Eskişehirspor bir yere gelir’’ şeklinde konuştu.

Hedef yukarılarda bitirmek

Ayrılırken her konuda yardıma hazır olduğunu aktaran Daldık, ‘‘Karacabeyspor maçı tekrar bir ateş oldu. Camia kenetlenecek inançlarını kaybetmesinler. Burası güzel bir şehir. Bu tertemiz şehrin çocukları olan yönetime destek olunmasını temenni ediyorum. Takımın durumu ortada biz ancak birlik olursak, takım görüntüsü verirsek, çok can yakan bir takım olabiliriz. Bunun ilk meyvesini Karacabey maçında aldık. Cem hocaya da buradan tebrik ediyorum. Bu hafta kendi seyircimiz önünde umarım başarılı olacaklar. Ben buna tüm kalbimle buna inanıyorum burası Eskişehirspor hedef en yukarısı olmalıdır.’’

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@