Yılmaz-Tornacı

‘EVLERİNİ GÖRDÜM AĞLADIM’

12 askerin şehit olmasına çok üzüldüğünü dile getiren Yılmaz Tornacı, “Çok üzüldüm Allah yakınlarına sabır versin. Acımız çok büyük teröre lanet olsun. Ülkede terör örgütünü savunacak birini göremiyorum. Ancak vatan hainleri terörü savunur. Şehit ailelerinin evlerini gördüm ağladım” dedi.

Nurettin-Ulu

‘ALLAH SABIR VERSİN’

Kuzey Irak'taki Pençe Kilit Operasyonu'nda hain terör saldırıları sonucunda 12 askerin şehit olduğu haberini duyduğunda çok üzüldüğünü aktaran Nurettin Ulu, “Askerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına Allah sabır versin. Söylenecek maalesef çok fazla söz olmuyor. Ne diyebilirim, teröre lanet olsun. Çok üzücü, çok üzülüyoruz elimizden bir şey gelmiyor” ifadelerini kullandı.

Eskişehirliler-Sedat-Gürkan

‘DUYARLIĞIMIZI KAYBETTİK’

Kuzey Irak'taki Pençe Kilit Operasyonu'nda hain terör saldırılarında 12 askerin şehit olduğu için duyduğu üzüntüyü dile getiren Sedat Gürkan, “Şehit haberi aldığımızda çok üzülüyoruz. Askerimiz şehidimiz, bir Dilan Polat kadar konuşulmayacak bu durum çok üzücü. Duyarlılığımızı çok kaybettik. Milli yas  ilan edilmeli. Allah sabır versin demekten başka bir şey yapamıyoruz” diye konuştu.

Emel-Kurtar

‘TERÖRE LANET OLSUN’

Terörle mücadele sonucunda 2 günde 12 askerin şehit düşmesinden dolayı çok üzgün olduğunu kaydeden Emel Kurtar, “Diyecek hiçbir şey yok. Askerimiz şehit oluyor bundan büyük acı yok. Teröre lanet olsun. Allah rahmet eylesin. Allah sabırlar versin tüm şehitlerimizin yakınlarına. Diyecek bir söz yok” şeklinde konuştu.

Cevriye-Akçı

‘TERÖRİSTLERİ ALLAH KAHRETSİN’

Kuzey Irak'taki Pençe Kilit Operasyonu'nda hain terör saldırılarında 12 askerin şehit olduğu için canının çok yandığını ifade eden Cevriye Akçı, “Allah askerimizin yardımcısı olsun, Allah yarlı askerimize şifa versin. Şehit olan askerimizi Allah rahmet eylesin yerlerinde dinlendirsin.  Allah şehitlerimizin anasına babasına sabır versin. Teröristleri Allah kahretsin “ dedi.


(Ufuk Azbay)