7 dönem sonra kaldırılan transfer yasağının ardından Eskişehirspor’da imza şov devam ediyor. İlk gün 6 futbolcuyu renklerine bağlayan Eskişehirspor, dün de 3 futbolcu ile resmi sözleşmelerini imzaladı.

Es-Es penaltı kaçırmıyor Es-Es penaltı kaçırmıyor

BATURAYGİL ÜSTLENDİ
Eskişehirspor’da eski Başkan Nebi Hatipoğlu’nun şehri ayaklandırmak ve öncülük etmek için başlattığı transfer kampanyasına, dün İsmail Haktan Odabaşı’nın transfer masraflarını üstlenmesi ile kulübe destek olan başkanvekili Fatih Baturaygil, bir futbolcunun daha masraflarını üstlendi. Son olarak Sarıyer’de forma giyen kanat oyuncusu Barış Memiş’i renklerine bağlayan Eskişehirspor tecrübeli oyuncuya resmi imzayı attırdı. Bu transferinde masraflarını yine başkanvekili Fatih Baturaygil üstlendi.

PHOTO-2023-02-03-17-32-14

KORKUT İMZAYI ATTI
Eskişehirspor’da devam eden transfer çalışmalarında atılan peş peşe imzalara Furkan Korkut’ta katıldı. Akhisarspor’da oynayan futbolcu ile anlaşma sağlayan Eskişehirspor savunma oyuncusu Furkan Korkut’u Eskişehirspor’lu yapan 1,5 yıllık resmi sözleşmeyi imzalattı.

PHOTO-2023-02-03-17-32-15 (1)

İSMET’E KAVUŞTUK
Kırmızı Siyahlı yönetim dün son olarak Isparta 32 takımında forma giyen stoper İsmet Kavuştu ile de resmi sözleşmeyi imzaladı. Vali Hanefi Demirkol ATesislerinde düzenlenen törende İsmet Kavuştu’da 1,5 yıllık resmi sözleşmeyi imzalayarak Eskişehirspor’a katıldı.