Eskişehirspor’un pazar günü deplasmanda oynayacağı Zonguldak Kömürspor maçının hazırlıklarını bugün tamamlayıp yola çıkacak.

Türk Tarih Kurumu asli üyeliğine seçildi Türk Tarih Kurumu asli üyeliğine seçildi

Eskişehirspor’un pazar günü (yarın) deplasmanda oynayacağı Zonguldak Kömürspor maçının hazırlıklarını bugün tamamlayıp yola çıkacak. Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde, Teknik Direktör Cem Karaca ve ekibi yönetiminde dün başlayan antrenmanda oyuncular, ısınmanın ardından 5'e 2 oyun çalışması ve çift kale maç yaptılar.

Takımın başında Albayrak olacak
PFDK tarafından açıklanan kararla Cem Karaca’ya, 5 resmi müsabakadan men cezası alması üzerine takımın yardımcı antrenörü Erhan Albayrak takımın başında 1.antrenör olarak görev alacak. 

Kampta 4 eksik
Zonguldak deplasmanında Milli takımda bulunan Buğra Çağlıyan, sakatlığı devam eden Emre Kuday, kırmızı kart cezalıları Tolga Yakut ve Utku Kızılkaya kamp kadrosunda yer alamayacak.

Maçın hakemi belli oldu
Eskişehirspor’un 10 Ekim Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Kömürspor maçının hakem triyosu belli oldu. Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre 10 Ekim 2021Pazar günü saat 15:00’da Karaelmas K.Köksal Stadı’nda oynanacak olan Zonguldak Kömürspor - Eskişehirspor maçını Safa Yılmaz yönetecek. Hakem Safa Yılmaz’ın zorlu 90 dakikada yardımcıları ise Şenol Bektaş ve Emrah Akkaya yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Gökhan Alkayalar olacak.

Deplasmanı masrafları Metin Güler’den
Eskişehirspor’un Ticaret odasına yaptığı ziyarette, Eskişehirspor’a hep destek olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirten Metin Güler, Eskişehirspor’un bu sezonki Isparta ve Zonguldak deplasmanlarındaki masraflarını karşılayacağını dile getirdi. Şimşek, desteğinden dolayı ETO Başkanı Metin Güler’e teşekkür etti.