MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRDÜK

Teknik Direktör İbrahim Baş’ın imza töreninde konuşan Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “Biz sezon bittikten sonra tekrardan bu sezon için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. Gerek teknik ekip gerek futbolcu çalışmalarımız devam etti. Eskişehirspor’un amatörde olması yakışıksız bir durumdu. Eskişehirspor layık olduğu yere getirmek için mücadelemize devam ettik.

LİGİ ÇOK İYİ TANIYOR

Birçok hoca ile istatistik açısından görüşmelerimiz oldu. En sonunda İbrahim baş hocamızda karar kıldık. Hedeflerimizi anlattık. Dün akşam saatlerinde hayırlı olsun dedik. Taraftarımıza hocamızı tanıtmak isterim. 2017-2018 yılında Artvin Hopa’da şampiyon, 2018-2019 Yozgat’ı şampiyon yaptı. Mersin İdman Yurdu’nu 2019-2020 de şampiyon yaptı. Geçtiğimiz yıl ise Doğubeyazıt’ı final oynattı. Yalova’yı final oynattı.

İSTİKRAR ÖNEMLİ

Hocamız bu ligleri ve üst ligleri çok iyi bilen bir hoca. Bu sene şampiyonluk hedefliyoruz. İstikrar önemli. Şampiyon olunca 3.Ligde de hocamızla devam etmek istiyoruz. Planlarımız sadece 1 yıllık değil: Hocama da hayırlı olsun diyorum” dedi.