Şimşek açıklamasında şu ifadelere yer verdi. En büyük hedefimizde şirketleşmek. Eskişehirspor, Eskişehir halkınındır.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından gündeme dair açıklamalar yaptı. Şimşek açıklamasında şu ifadelere yer verdi” Eskişehir Bizim görevimiz şeffaflık içinde kulübü yönetmek. Ne geldi ne gitti camiamız bilsin. En büyük hedefimizde şirketleşmek. Bizimde bir gönül defterimiz var 95 gün önce kim yanımızda ise 95 gün sonra da gönüllerimizde olur. Eskişehirspor, Eskişehir halkınındır.”

Alt yapı tesislerdir

Eskişehirspor altyapısının Vali Hanefi Demirkol tesisleri olduğunu ifade eden Şimşek, “Çocuklarınızın ilerde A-Takım forması giyip profesyonel olmasını istiyorsanız Kulübümüz bünyesinde olan altyapı ve Fabrika oluşumumuza başvurmanız yeterlidir” dedi.

Üye olup biz olabilirsiniz

Eskişehirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 2-0 Eskişehirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 2-0

Şimşek sözlerini şu şekilde noktaladı: “Kulübümüze kongre üyesi olup BİZ olabilirsiniz Referans kısmını pek önemsemeyin. Eski abilerimiz küçük olsun benim olsun diye öyle bir şey yapmışlar pek bir önemi yok.” 

 Prim dopingi

Eskişehirspor yönetimi futbolculara 24 Erzincanspor galibiyeti için 100 bin liralık prim ödemesini dün hesaplarına yatırdı. Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek maç öncesi galibiyet primini 100 bin TL olarak belirledi. Maç sonrası yönetim soyunma odasına inerek oyuncuları tek tek kutladı ve hafta içi primlerinin yatırılacağı sözünü vermişti. Yönetim sözünü tuttu dün oyunculara prim ödemesini gerçekleştirdi. 

Deplasman desteği Halil Ünal’dan

Eskişehirspor’un TFF. 2.Lig 11.hafta deplasmanda oynayacağı Tarsus İdman Yurdu maçı masraflarını Halil Ünal üstlendi. Kulüpten yapılan açıklamada” Bu hafta oynayacağımız Tarsus İdman Yurdu maçı deplasman masraflarımızı üstlenerek kulübümüze destek veren geçmiş dönem Kulüp Başkanımız Halil Ünal’a camiamız adına teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.