Yeni bir takım, yeni bir hoca, yeniden ayağa kalma zamanı. Yönetim üstüne düşeni yaptı. Transfer yasağını kaldırdı, kadroyu güçlendirdi. Şimdi söz futbolcularda. Eskişehirspor’un bu sezon ligde kalması adına oynayacağı 13 final niteliğindeki maçların ilk ayağı. Karbel Karakörü karşılaşması Pazar saat 14.00’da başlıyor.

SÖZ SİZDE

Eskişehirspor’a büyük umutlarla transfer edilen futbolcular ilk kez muhteşem taraftarın önüne çıkıyor. Kırmızı Siyahlıların ligde kalabilmesi için önünde 13 final maçı var. Bunların ilk olan Karbel Karaköprü karşılaşması için Şimşekler geri sayıma geçtiler. Pazar günü oynanacak zorlu maç öncesinde yeni transferleri de büyük bir heyecan bastı.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı verilen arayı en iyi şekilde değerlendiren Eskişehirspor, takıma yeni katılan oyuncuların uyum sürecinin kısa zamanda atlatılması adına verimli geçti. Antalya’da kamp yapıldı. Tesislerde ise son taktikler futbolculara verildi. Yeni Teknik adam Özcan Kızıltan ve kadroya dahil edilen yeni transferler bugün kalitelerini tecrübelerini sahaya yansıtarak Karbel Karaköprü mücadelesinden alınlarının akıyla ayrılmak istiyor.

MAÇ SAAT 14.00’DA

Şimdi sırada Yomraspor var Şimdi sırada Yomraspor var

Eskişehirspor uzun bir aradan sonra taraftarları ile buluşuyor. Kırmızı Siyahlıların ligde kalması adına oynayacağı kritik maçlardan birisi olan Karbel Karaköprü karşılaşması Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda saat 14.00’da başlayacak. Eskişehirspor yeniden ayağa kalmanın ve dirilişin ilk adımlarını taraftarları önünde Karbel Karaköprü’yü yenerek başlatmak istiyor.