SÖZ SİZDE

Eskişehirspor’a büyük umutlarla transfer edilen futbolcular ilk kez muhteşem taraftarın önüne çıkıyor. Kırmızı Siyahlıların ligde kalabilmesi için önünde 13 final maçı var. Bunların ilk olan Karbel Karaköprü karşılaşması için Şimşekler geri sayıma geçtiler. Pazar günü oynanacak zorlu maç öncesinde yeni transferleri de büyük bir heyecan bastı.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı verilen arayı en iyi şekilde değerlendiren Eskişehirspor, takıma yeni katılan oyuncuların uyum sürecinin kısa zamanda atlatılması adına verimli geçti. Antalya’da kamp yapıldı. Tesislerde ise son taktikler futbolculara verildi. Yeni Teknik adam Özcan Kızıltan ve kadroya dahil edilen yeni transferler bugün kalitelerini tecrübelerini sahaya yansıtarak Karbel Karaköprü mücadelesinden alınlarının akıyla ayrılmak istiyor.

MAÇ SAAT 14.00’DA

Eskişehirspor uzun bir aradan sonra taraftarları ile buluşuyor. Kırmızı Siyahlıların ligde kalması adına oynayacağı kritik maçlardan birisi olan Karbel Karaköprü karşılaşması Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda saat 14.00’da başlayacak. Eskişehirspor yeniden ayağa kalmanın ve dirilişin ilk adımlarını taraftarları önünde Karbel Karaköprü’yü yenerek başlatmak istiyor.