GURUR VERİCİ

Eskişehirspor’un yeni transferlerinden savunma oyuncusu Beytullah Çamurlu “Eskişehirspor taraftarı Türkiye de kendilerini kanıtlamış büyük bir taraftar grubuna sahip. Çocukken televizyondan izlediğim taraftarların bu sefer karşısında oynamak heyecanlı ve gurur verici olacak. İnşallah bu sene takım halinde başarılı bir sezon geçirip şampiyonluğu onlara armağan etmiş oluruz.

HIRSIMLA TANIRLAR

Benim mücadeleci ve hırslı bir yapım var mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmeyen bir oyuncuyum rekabet başarıyı getirir asıl olan takımın başarısıdır. Beni her zaman savaşçı mücadeleden vazgeçmeyen hırslı bir Beytullah olarak tanıdılar bu kimliğimi de bu sefer büyük Eskişehirspor taraftarına göstermek için sabırsızlanıyorum. Buraya gelmemdeki en büyük etken tartışmasız bu camianın büyüklüğüdür. Birçok kulüp vardı ama eşimin ve benimde kalbimizden geçen bu kulüptü. Buraya gelmekten ve bu ailenin bir parçası olmaktan mutluyum.

ŞAMPİYONLUK GELECEKTİR

Evet tanığım aynı takımda oynadığım rakip olduğum oyuncular var. Çok iyi bir kadro kurulduğunu düşünüyorum. Bizim üzerimize düşen verilen emeklerin karşılığını şampiyonlukla taçlandırmak. İyi ve kaliteli bir takıma sahibiz. İnşallah Allah’ın izniyle şampiyonluk gelecektir” dedi.