Eskişehirspor’da Teknik Direktör Özcan Kızıltan’dan boşalan koltuğu Eskişehirli isim Ali Onur Cerrah oturdu. Şimşeklerin yeni patronu Cerrah oldu ve iş başı yaparak takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı. Teknik Direktör Fuat Çapa ise Cerrah ve ekibine Futbol Direktörü olarak destek verecek. 

RESMEN BAŞLADI

Eskişehirspor’da oynanan Karbel Karaköprü karşısında alınan mağlubiyetin ardından Teknik Direktör Özcan Kızıltan ile yapılan görüşmelerin ardından görevine son verildi. Yönetim bu boşluğu hemen doldurdu. Daha önce Fuat Çapa döneminde Es Es’te yardımcılık yapan ve son olarak da Bandırmaspor’da yardımcı antrenör olarak görev alan Ali Onur Cerrah Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü oldu.

Nisan ayı zor geçecek Nisan ayı zor geçecek

ANTRENMANA ÇIKTI

Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Ali Onur Cerrah yapılan görüşmelerin ardından resmen göreve başladı. Takımın sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanda takımın başında çıkan Ali Onur Cerrah ilk olarak futbolcularla kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Daha sonra ise takımla birlikte ilk antrenman programını uygulayarak Edirnespor maçının hazırlıklarına devam edildi.

KIRMIZI ÇİZGİMİZ VAR

Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Ali Onur Cerrah yaptığı açıklamada “Konu Eskişehirspor olunca herkesin bir kırmızı çizgisi var. Böyle bir görev olduğu için bütün önceliklerimizi bırakıp buraya odaklandık. Sizlerle beraber inşallah bu süreci sağlıklı bir şekilde yürüteceğiz ve bu armayı bu ligde tutacağız.

BÜYÜK İŞ BAŞARDILAR

Eskişehirspor yönetimi bu sene çok büyük iş başararak transferi açtılar. 3-4 senedir bunun sıkıntıları yaşandı. Çok ciddi çalışmalar sonunda transfer açıldı ve sizlerde bu kulübün bir parçası oldunuz. Eskişehirli ve dışardan gelen arkadaşlarla güzel bir ekip oluşturuldu. Hepinizin kalitesi bir birinden farklı ve değerli oyuncularsınız. Bizim buradaki görevimiz ise sizin bu değerlerinizi ortaya çıkartmak olacak. Bunu inşallah hep birlikte başaracağız” dedi.