Eskişehirspor’da Teknik Direktör Ali Onur Cerrah yarın Edirnespor karşılaşmasında takımın başında sahaya çıkacakken, Futbol Direktörü olan Fuat Çapa’da bugün yurt dışından İstanbul’a inerek takımın yanına Edirne’ye geçecek.

Teknik Direktör Fuat Çapa’da futbol aklı olarak takımın yanında ve başında olacak. Teknik Direktör Fuat Çapa, saha içerisinde yer alacak olan Teknik Direktör Ali Onur Cerrah ve ekibine destek olacak.

Nisan ayı zor geçecek Nisan ayı zor geçecek

Düdük Sipahi’de olacak

Eskişehirspor’un yarın deplasmanda oynayacağı zorlu Edirnespor karşılaşmasında İzmir Bölgesel Hakemlerinden Berk Sipahi düdük çalacak. 3.Ligde bir çok karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev alan Sipahi ilk kez düdük çalacak. Ayrıca Eskişehirspor’un gelecek hafta deplasmanda İzmir ekibi Karşıyaka ile oynayacağı maç öncesinde kritik Edirnespor karşılaşmasına İzmir Bölgesinden hakem verilmesi de kafalarda soru işareti yarattı. Yarın saat 14.00’da başlayacak olan karşılaşmada Berk Sipahi’ye Tolga Okumuş ve Eren Öksüzler yardımcılık yapacak. Serkan Eryılmaz ise maçta dördüncü hakem olarak görev alacak.