Eskişehirspor ligde kalan son 8 final karşılaşmasından birine daha çıkıyor. Sahasında düşme hattına yakın rakiplerinden Amasyaspor’u konuk ediyor. Kırmızı Siyahlılar için tek ihtimalli olan karşılaşmada hedef 3 puan.

MAÇ SAAT 15.0’DA

"Bir tekmede el uzatması gerekenler vuruyor" "Bir tekmede el uzatması gerekenler vuruyor"

Eskişehirspor kritik dönemde kritik bir maça daha çıkıyor. Ligde kalma adına bu sezon büyük bir mücadele veren Eskişehirspor rakiplerinden birini sahasında konuk ediyor. Eskişehirspor için kazanmaktan başka çarenin olmadığı mücadele yarın Atatürk Stadyumu’nda saat 15.00’da başlayacak.

SEVİNMEK İSTİYORUZ

Hafta boyunca bu maça konsantre olan ve kazanmaktan başka bir şeyi düşünmeyen Es Es sahadan taraftarlarının desteği ile zaferle ayrılmayı hedefliyor. Ligde kalma adına çok önemli bir mücadele olan karşılaşmada Kırmızı Şimşekler hata yapmak istemiyor. Yarın Atatürk Stadyumu’nda sahadan sevinen taraf biz olmak istiyoruz.

3 PUANDAN FAZLASI

Teknik Direktör Ali Onur Cerrah ve ekibi hafta boyunca rakibin eksiklerini gözlemleyerek takıma ezberletti. Oyun anlamında da sahada üstünlüğünü kurmak isteyen Eskişehirspor sahada terinin son damlasına kadar mücadele vererek 3 puana uzanmak istiyor. Bu karşılaşmada alınacak galibiyet 3 puandan çok daha fazlası olacak.