Bu hafta canlı maç yayını yapılmayacak

Siyah Kırmızılıların tüm maçlarını canlı yayınlayan ES TV de, "Tüm uğraşlarımıza rağmen canlı olarak yayınlayamayacağız" açıklamasını yaptı.

SPOR 01.10.2021 - 16:36 01.10.2021 - 16:44

Eskişehirspor’un, Diyarbakır deplasmanında oynayacağı Amedspor maçını hiçbir televizyon kanalı canlı olarak yayınlamayacak. Siyah Kırmızılıların tüm maçlarını canlı yayınlayan ES TV de, "Tüm uğraşlarımıza rağmen canlı olarak yayınlayamayacağız" açıklamasını yaptı.

 ES TV’nin yaptığı açıklamada
"Eskişehirspor’umuzun Diyarbakır deplasmanında mücadele edeceği Amedspor maçını ne yazık ki tüm uğraşlarımıza rağmen canlı olarak yayınlayamayacağız.Ev sahibi takımın maç yayın hakkı için talep ettiği ücret ve maç yayını için bedelleri yüksek olan araç, ekipman, personel giderleri bir TV kanalının karşılayacağı standart maliyetlerin çok üstündedir. Maç yayını bedelinin yükünü azaltmak için gerekli sponsorluk girişimlerinden de sonuç alamadığımız için bu Amedspor karşılaşmasını canlı olarak yayınlayamıyoruz.Tüm izleyicilerimizin ve büyük Eskişehirspor taraftarının affına sığınıyoruz. ES TV olarak Eskişehirspor iç saha maçlarında canlı yayınlarımız devam edecek. Sponsor desteği alabildiğimiz deplasman mücadelelerinde de fedakarlığımız sürecek." 

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.