TEK DÜŞÜNCE 3 PUAN

Eskişehirspor ligdeki önemli karşılaşmalarından birine daha çıkıyor. Her hafta final havasında maçlara çıkan Es Es son sıradaki rakibi Yomraspor’a konuk olacak. Ligde kalma adına en kritik maçlardan birisi olan karşılaşmada Şimşekler sahadan galibiyetle ayrılmak istiyor. Yarın oynanacak karşılaşmada tek düşünce 3 puan olacak.

MAÇ 13.00’DA

Kırmızı Siyahlıların yarın deplasmanda oynayacağı zorlu karşılaşma Trabzon İl Güvenlik Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda saat 15.00’dan 13.00’a alındı. Eskişehirspor yönetimi her ne kadar bu karara itiraz etse de itirazlar kabul görmedi. Ayrıca yerel kanal tarafından yayın için yapılan tüm girişimler Yomraspor tarafından da kabul görmedi.

YENİNDE GELİN

Rakip Yomraspor camiası hafta başından bugüne Eskişehirspor hakkında olumsuz yönde açıklamalarda bulundu. Maç saati değişti, yayın istenmedi. Başkanları bile Eskişehirspor’a dil uzattı. Yomraspor camiasına en güzel cevabı Kırmızı Siyahlılar verecek. Tüm olumsuzluklara rağmen rakip takıma karşılık vermeyen Es Es, en güzel cevabı sahada rakiplerini yenerek verecek. Şimşekler alacağı galibiyetle rakibini ligin dibine sabitleyecek.

Editör: Milli İrade