Kupadan elenen Eskişehirspor ligde dün Urfa deplasmanında Karaköprü Belediyesi’ne de teslim olarak sahadan 3-0’lık skorla mağlup ayrıldı. Kırmızı Şimşekler 5 hafta sonunda kalesinde toplam 14 gol görürken, 1 puanda kalarak yine taraftarını kahretti…

Kütahya hazırlıkları sürüyor Kütahya hazırlıkları sürüyor

Eskişehirspor’da kötü gidişat devam ediyor. Kırmızı Şimşekler geçtiğimiz hafta önce evinde Hacettepe’ye 4-3 kaybetmiş, ardından kupada Muş’a 3-2 yenilerek elenmişti. Es-Es dün de Urfa’da Karaköprü’ye 3-0 yenilerek son 1 haftada 3 ağır yenilgi aldı. Siyah Kırmızılılar 7 günde kalesinde 10 gol görürken, ligde çıktığı 5 maçta yalnızca tek puan çıkarttı ve 14 gol yedi.
Eskişehirspor’un 3.ligde de sezona bu kadar kötü başlaması taraftarın sabrını taşırdı. Sosyal medya üzerinden teknik direktör Cüneyt Biçer ve futbolculara ağır eleştiriler gelmeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz hafta Biçer hocanın arkasında olduğunu deklare eden Eskişehirspor yönetiminin yeni haftada ne yapacağı merak konusu oldu. Kırmızı Şimşekler önümüzde ki hafta Edinespor’u ardından ise Karşıyaka’yı ağırlayacak. Bu iki maçtan alınacak 2 kötü sonuç daha erken olmasına rağmen kulübün resmen kaderini belirleme noktasına geldi.