Eskişehirspor’da yeni sezon öncesinde Teknik Direktör Cüneyt Biçer sezonun ilk karşılaşması olan Belediye Derincespor karşılaşmasının taktik hazırlıklarına başladı.

Yeni bir sayfa açalım Yeni bir sayfa açalım

MAÇ HAFTASI
Kırmızı Siyahlılar yeni sezonun ilk karşılaşması olan Belediye Derincespor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. Pazar günü deplasmanda oynanacak karşılaşma ile sezona merhaba diyecek olan Kırmızı Siyahlı ekip Afyon kampının ardından tesislerinde çalışmalara başlayarak Derincespor maçını düşünmeye başladı.

TAKTİKSEL HESAPLAR
Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer Pazar günü deplasmanda oynanacak zorlu Belediye Derincespor karşılaşması öncesinde taktiksel hesaplar yapmaya başladı. Ekibiyle birlikte sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen Biçer şimdiden Belediye Derincespor karşılaşmasını kafasında oynamaya başladı.

BİREBİR İLGİLENİYORLAR
Sezona deplasmanda Belediye Derincespor ile başlayacak olan Eskişehirspor’da Teknik Direktör Cüneyt Biçer kafasında ideal 11’i oluşturmaya başlarken, yapılan çalışmalarda ise oyuncularına sık sık uyarılarda bulunuyor. Sezona 3 puanla başlamanın hesaplarını yapan Teknik Direktör Cüneyt Biçer ve ekibi futbolcularla birebir ilgileniyorlar.